| anonim_4396 a întrebat:

Iubesc un baiat...Il cunosc de 3 ani.Imi este cel mai bun prieten.El o iubeste pe cea mai buna prietena, dar nu stiu ce sa fac sa fiu cu el...Ma puteti ajuta cu un sfat? Va rog!

Răspuns Câştigător
| OnLyR a răspuns:

Mda, nu esti singura, dar uite un sfat big grin Incearca sa te apropii cat mai mult de el. Asa vei avea sanse. Daca se plac reciproc, atunci e GAME OVER pentru amandoi, desi...nu se stie, poate va place pe amandoua, poate pe ea, poate pe tine. Nu se stie sigur. Asta e parerea mea. Sper ca te-am ajutatwinking

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca el o iubeste pe cea mai buna prietena a ta nu cred ca ar fi indicat sa faci ceva momentan in privinta asta mai ales ca esti prietena si cu el

| andrei182 a răspuns:

Nu-s sanse. Alege alt tip.

| DhxAlle a răspuns (pentru andrei182):

Nu pot! IL plac mult!

| andrei182 a răspuns (pentru DhxAlle):

Atunci baga-te pe fir, lupta si ce-o fi. de pierdut n-ai mai mult de atat.de castigat insa poti.Cu tipa oricum e o relatie pasagera, asa cum va fi si cu tine daca o vei incepe. sa nu crezi ca vei ajunge la altar laughing

| DhxAlle a răspuns (pentru andrei182):

Dar logic ca nu ajungem la altarlaughingdoar ca il plac!

| uRage a răspuns:

Inpresioneazal in fiecare zi, atragei atentia prin diferite moduri fa ca timpul lui petrecut cu tine sa fie mai vesel si intereant ca timpul petrecut cu ea

| DhxAlle a răspuns (pentru uRage):

Nu stiu cum... Ajuta'ma!

| uRage a răspuns (pentru DhxAlle):

Fii tu insuti dar dai de inteles ca el pentru tine nu inseana doar un prietenwinking

| xToxiiq a răspuns:

Daca tii atat de mult la el spune-i si va intelege, insa daca tii la amandoi gandeste-te la care tii mai mult. Poate ei fac un cuplu fericit, mai exista baieti. Totusi incearca-ti norocul big grin

| DhxAlle a răspuns (pentru xToxiiq):

Ei nu sunt imreuna...Ea iubeste pe altcineva...E complicat.

| blondyna96 a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca il placi.sau sa ii dai de inteles ca vrei sa fii cu el si sa afli si un raspuns.

| DhxAlle a răspuns (pentru blondyna96):

Da dar nu stiu cumm...M'am gandit si la asta dar e prea complicat.Ea stie ca il plac dar nu are ce sa faca deoarece e nebun dupa ea...

| blondyna96 a răspuns (pentru DhxAlle):

Zii in fata ca il placi mai mult decat trebuie..si intreaba cumva daca exista vreo sansa pe viitor.

| DhxAlle a răspuns:

Apropo am 14 ani.:]

| DhxAlle a răspuns:

Mss mult de sfaturi:*:*pupici :*