| anonim_4396 a întrebat:

Buna la toti.am cunoscut acum o saptamana un baiat X, el este plecat din tara si vine peste aprox 3 luni.intre noi este totul ok, vb in fiecare seara pe mess, ne vedem la web, etc... Dupa cateva zile, imi spune ca a inceput sa tina f mult la mine(sincer nu stiu daca sa cred asa ceva sau nu)insa mi-am dat seama ca est eun baiat sufletist si chiar pune suflet.Acum zilele trecute imi spune ca ma iubeste, chiar daca eu nu cred si ca abia ast sa ne intalnim.Cred ca si eu am inceput sa tin la el, chiar ne-am facut planuri cand o sa se intoarca el din afara. poate nu gandesc la rece, dar imi este drag de el, m-am obisnuit cu el si chiar tin la el.amandoi vrem o rel serioasa. Voi ce credeti despre aceasta scurta intamplare? oare ne grabim /oare ne-am obisnuit unul cu celalalt si nu este iubire? chiar nu stiu, oricum ast sfaturile voastre de la oamenii maturi.
va multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca te grabesti, chiar tine la tine iti spun eu sigur si eu am facut la fel cu o fata.Si asteptam foarte mult sa o vad, dar ai grija te intalnesti cu el si dupa o sa stii sigur daca te place sau nu.Il testezi putin si iti dai seama. O sa stii exact daca sta cu tine doar pentru aventuri sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa astepti sa vina acasa, si o sa iti lamuresti sentimentele, dar sa stii ca se poate numi si dragoste, acum depinde cum va decurge relatia voastra. Pupici

| BybyBlondina a răspuns:

Buna!
Daca va iubiti sincer unul pe celalalt nu cred ce ar putea fi rau in asta.Bafta!winking