| anonim_4396 a întrebat:

Buna lume! Am nevoie da ceva fffarte important! Joi este ziua mamei mele si as vrea sa ii multumes(in scris) pentru tot ce a facut ea pentru mine! Dar eu nu prea ma pricep lq a face asemenea chestii. Ma puteti ajuta? Fundita

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu le-am scris a-lor mei o poezie. Nu conteaza cum iese sau ceea ce scrii acolo. Scrie ce simti si iti va iesi bine si va apreciawinking

| SmileyIsHappy a răspuns:

I-ai o floare si scrie pe o foaie frumos ca ii multumesti ca a fost alaturi de tine, ca a facut atatea pentru tine, ca o iubesti si ca ii multumesti pentru tot ce a facut pentru tine. Ceva de genu dar sa scrii cu alte cuvinte astahappy

| AndreeaBii a răspuns:

Scriei asta :
Mami, mamico, mamitico. sa stii ca te iubesc mult mai mult decat o inchietata cu ciocolata ( sau poti sa scrii ce iti place tie ), iar tu stii ca imi place la nebunie inghietata! Vreau sa iti multumesc ca m-ai dat viata, m-ai crescut si. te iubesc atat de muuuuuult incat daca as vrea sa scriu asta, as consuma toate foile si pixurile din intreaga lume.
App, la multi ani pentru mama ta, te pup!

| VonFake a răspuns:

Daca nu esti in stare sa ii scrii mamei tale cateva cuvinte in care sa-i multumesti pentru cate a facut pentru tine, e grav...Te astepti sa primesti de la comunitatea TPU un text frumos si tu doar sa-l copiezi pe hartie? Nu esti in stare sa ii spui mamei tale cateva cuvinte din inima?

| Alinaaa333 a răspuns (pentru VonFake):

Nu este vorba ca nu pot, de fapt vreau idei nu texte intregi. Vreau sa fac sa para mai serios ca texte din astea cu "mama te iubesc" ii scrie zilnic sora mea de 7 ani. Vreau sa ii dau ceva diferit.