| Camelia6922 a întrebat:

Bună lumeeee! Am și eu o întrebare așa despre ce a facut prietena mea… Fata asta este obsedată de iubitul ei, dar iubitul ei a plecat în Germania încă mai continua relația lor dar iubitul ei nu îi dădea atenție nici când era în România. Fata a încercat să caute atenție și d-astea și asta are un frate cu 2 ani mai mare decât ei și ea era prietenă bună cu fratele ei, dar nu stiu cum a reușit să îl înșele pe iubitul ei cu frate-su. Ideea e ca ea l-a înșelat pe iubitul ei cu frate-su. E un gest cretin ceea ce a facut?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este problema fetei aleia, nu a ta!

| ioana748 a răspuns:

Foarte bine, asta este viata.
Ramane cu fratele.
Ciudata situatie dar se poate intampla.

| Madaxo97 a răspuns:

E un gest cretin, normal, dar totodată de înțeles, dacă zici ca iubitul din Germania nu ii dădea atenție.