| Danaila_Andreea_2000 a întrebat:

Buna,ma numesc Andreea si am aproape 13 ani.Cum pot sa le arat parintilor ca nu mai sunt un copil?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar, la 12 ani (pentru ca atat ai acum) estei intr-adevar un copil si tot copil o sa fii pana pe la 16 ani, asa ca, nu poti sa minti pe nimeni!

| UnBroken2016 a răspuns:

Incepe sa muncesti si muta-te singura. Simplu

| UnBroken2016 a răspuns:

Eu am spus ce sa faci ca sa nu mai fi considerat copil. Daca ma iei cu "unde ma mult la 13 ani" e clar ca esti doar un copilas si ar trebui sa iti vezi de papusile tale si sa lasi chestiile astea deocamdata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. Ai 13 ani, inca esti un copil.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Pentru parintii tai tu in tot timpul o sa fii un copil.Nu ai ce dovedi nimic tu inca nu ai 18.

| weirdfirefly00 a răspuns:

Eu zic sa nu incerci pentru ca daca as fi tatal tau as sti sigur ca esti un COPIL si asa e si frumos: sa iti traiesti copilaria.

| Danaila_Andreea_2000 explică:

Si ce? Daca nu vrei sa ma ajuti, de ce ai comentat?

| Danaila_Andreea_2000 explică:

Daca nu vrei sa ma ajuti, de ce ai comentat?

| Danaila_Andreea_2000 explică:

Unde sa ma mut la 13 ani?