| marinelaella a întrebat:

Buna!
Mamei mele, in varsta de 51 de ani i s-a umflat ceva in zona apendicelui, i-a iesit ceva ca un "pumn". imi poate explica cineva ce se intampla? sau poate sunt ovarele...?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca este o hernie.S-a rupt prapurul.Cel care tine intestinele.Sa se duca la medic imediat.Lasa sfaturile de pe Tpu.Aici nu se vindeca.

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Poate este o galma. FUNDA!

| FazzaNica a răspuns:

Stii cum un sfat de pe TPU nu se inlocuieste cu o vizita la medic, zii sa mearga si tu insoteste-o imediat la medic, succesewinking