| iuli_2345 a întrebat:

Mi-ai putea spune ce fel de pastile sa iau sa ma calmez sa nu mai plang intruna? va rog ajutati-ma sunt distrusacrying

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Diazepam nu! este foarte puternic straight face. Scumpoo mergi la medicul de familie sa.ti dea o trimitere pentru la un psiholog. SI sa stii ca daca mergi acolo nu inseamna ca esti nebun/a, inseamna doar ca ai niste probleme care el te.ar putea ajuta sa iti revii prescriptandu.ti o reteta medicamentoasa + cateva sfaturi care te vor mai linistii sad Chiar astazi am fost cu mama mea...e distrusa dupa moartea tatalui ei.:-s i-a dat ceva pastilutze si a incurajat.o, sper sa isi revina, si tu de asemenea. Pupici :* viata merge inainte orice s.ar fi intamplat

9 răspunsuri:
| Gabonne1982 a răspuns:

Cred ca ai un inceput de depresie.Ca atare trebuie sa iei legatura cu un psiholog si sa nu te indopi cu pastile.De multe ori pastilele au efect placebo si incepi sa crezi ca-ti fac bine, iar apoi iei pe banda rulanta

| gigel68 a răspuns:

Ce ai patit? ia-ti o prietena buna si uita-te la o comedie...

| Bianca18 a răspuns:

Calmeaza-te. eu zic sa te descarci vorbind cu cineva.

| 0vidius a răspuns:

Calmantele nu se dau decat pe baza de reteta oricum incearca diazepam xanax sau intreaba la o farmacie.

| Haose a răspuns:

20 de pastile de tussin forte

| danielaxyz a răspuns:

Ceai de tei,tinctura de valeriana, extraveral, diazepam

| andypandy a răspuns:

Pastile pentru anti-plans? laughing A innebunit lumea.

| andypandy a răspuns:

Poti sa iei supozitoarewinking

| babyblue23 a răspuns:

Pastile? Nu sunt bune! Vei deveni dependenta si chiar nu va fi ok.Incearca sa bei in fiecare dimineata o cana de ceai de sunatoare.Iti va da o dispozitie buna. Poti incerca si ceai de tei.T calmeaza.succes!