| andreeaaa1 a întrebat:

Mi'e frica trebuie sa zic cuiva ce simt numai pot. unchii mei iar se cearta.si doar din nimicuri... mi'e frica daca se bat maine. e duminica si mi'e frica sa nu se intample ceva findca as s eintampla mai mereu.Mai intai o cearta mica si apoi a doua zi cearta bataie.numai suport. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Nu stiu daca locuiesti cu ei,daca da stai de vorba macar cu matusa ta,e femeie si te intelegi altfel cu ea.
Spune i ca vei pleca de la ei,mai ales ca din cate spui tu,lucrurile astea se tot repeta.pur si simplu ii spui ca te ai saturat de certuri,scandaluri si batai.
Cred ca pana la urma va intelege si chiar daca ei nu vor inceta, macar nu vor mai proceda asa de fata cu tine.
Numai ca msg tau e incomplet, nu ai spus ce trebuia...adica de ce stai la ei, daca ai posbilitate sa stai cu ai tai parintii, in orice caz.multa bafta!

| andreeaaa1 explică:

Nu sunt casatoriti si de fapt ei stau cu noi...adica stam la casa bunicilor mei si nimeni nu ii poate da afara fiindca fiecare are dreptul la casa asta.

| valentin123 a răspuns:

Deci spune-le calmativa! Fale ceva despartai! Fai sa se impace!

| Milkyleaves a răspuns:

Buna.Mi-as dori ca impreuna sa gasim solutii la intrebarile care te framanta.Ce-ai spune daca mi-ai povesti detaliat ceea ce ai pe suflet?E-mailul meu este:fogelline.oasis@yahoo.com.Te astept cu tot dragul :-).Doamne ajuta!

| daniel5r5 a răspuns:

Incearca tu sa ii impaci.Adule aminte de vremurile frumoase!

| AngelTPU a răspuns:

Locuiţi împreună?