| BoldRoxana18 a întrebat:

Buna????
Nu mai e mult pana la ziua surori mele si nu am idee ce sa ii iau ????anul trecut i-am luat un tablou cu pozele noastre ????Deci va rog frumos dati-mi niste idei de cadouri

Răspuns Câştigător
| abcddcba a răspuns:

Cumpara-i ceva de ce stii ca este atrasa. Gandeste-te ce ii place sa faca cel mai mult si fa-o. Ii place sa citeasca? Nu sta pe ganduri, carti scrie pe tine. Ii place sa alerge? O pereche de casti frumoase cu care poate asculta muzica in timp ce o face ar fi perfecte. Iti trebuie doar imaginatie! Mult succes si la multi ani surorii tale.

4 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Ar trebui sa-i dai ceva nu sa-i iei.

| xerxes1 a răspuns:

I-ai telefonul, ceva de imbracaminte daca-ti vine, daca are ceva parfumuri poti sa i le iei si pe acelea, te descurci tu.

| Alinutzu037 a răspuns:

Ceva de imbracat, un parfum, o precehe de casti, ceva personalizat pentru ea precum o cana pe care scrie "pentru cea mai buna sora" sau ceva cu numele ei. Un ghiveci cu flori frumose, un lant, o bratara, un tort sau o prajitura. De asemenea te poti inspira pentru cadou din lucrurile careia ei ii plac si o fac fericita!