| 49Days a întrebat:

Nu stiu m-am gandit m-am razgandit si tot n-am primit nici un raspuns. Poate nu inteleg eu poate nu stiu dar si asa.
Deci ...sa zicem ca vorbiti cu un baiat(coleg de scoala,munca,facultate)mai mult ca niste simpli colegi buna si atat dar nici sa ajungeti la mai mult(doar stadiul de flirt si atat). intelegeti voi,el avand iubita cativa ani, desi nu mai mergea cum trebuie, in fine. Acum intrebarea e, de ce n-ar mai vorbi deloc dintr-o data (si v-ar respinge cererea pe fb) daca va intelegeati chiar foarte bine? Adica nu inteleg motivul...ca prieteni ca ce o fi

6 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Din orgoliu, din neinteres. Pur si simplu cand o persoana iti da respins/block/delete inseamna ca nu mai prezinti pentru ea un interes. Din mai multe motive: v-ati certat, v-ati jignit etc.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Posibile remuscari. Lectie de moralitate acum!

Daca o persoana are un partener/a si nu se mai simte atras de respectiva persoana,sau pur si simplu nu mai este interesat in nici un fel de ea,este frumos sa ii spuna acest lucru pentru a nu se ajunge la o situatie mai dramatica decat e cazul.

Poate ca baietasul tau a fost cuprins de remuscari,adica i-a venit mintea la cap, si nu a vrut sa isi insele partenera pentru ca asa ceva nu e pe placul nimanui.El probabil ca a sesizat cum merge discutia si a preferat sa nu mai continue, lucru pe care tu, ca o femeie decenta (presupun), trebuie sa il respecti.

| 49Days explică (pentru FABULOSUL6000):

Mda...ce pot sa zic. Nicicum n-as trece barierawinking iar la partea cu inselatul si mintea la cap oh go on numai eu stiu alte3 pe langa asa ca...
Dar tot nu e de inteles...adica de ce doar mie sa nu-mi dea acc cand vba aia ne intelegeam fte bine. Mi se pare ciudat

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru 49Days):

Misterul vietii.Dar totusi, de ce nu il iei asa matur si sa il intrebi direct? Poate a gresit baiatul si ii e rusine sa spuna ca a apasat aiurea.Am facut si eu asta dar m-am dus si i-am zis ca sunt tembel si nu mai nimeresc butonul laughing

| 49Days explică (pentru FABULOSUL6000):

Da ma nu stiu.*** intelegi? si n-am cum sa intreb(numai am nr nimic) ...ca as parea intelegi tu? asa ca lasa dq dar pacat...e totusi aiurea pana si pr mea cea mai buna il are la r vbaa aia

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru 49Days):

Eeeeee,iti e jena. Daca chiar vrei, poti cumva.Dar daca nu vrei e ok, nici nu e nevoie.El a incheiat, tu la fel.