| DiDu_7700 a întrebat:

Buna!
Pai, sa incepbig grin.In cartier sta un baiat dragut,. Am reusit sa aflu cate ceva despre el, dar nu stiu cum sa ii atrag atentia, sa ma imprietenesc cu elconfused!
Cateva sfaturi, va roog!:*
Raman datoareebig grinhappy

Răspuns Câştigător
| zaranoell a răspuns:

Buna! Chiar vreau sa te ajut pentru ca am patit si eu la fel. Pai, in primul rand daca ti se pare simpatic de ce sa nu incepeti cu o relatie de prietenie? dar in aceasta 'relatie' sa nu te apropii foarte mult lasa-l pe el sa te caute sa porneasca discutii, ma intelegi? in al 2-lea rand, daca pe viitor dupa ce v-ati imprietenit deveniti mai apropiati si tie chiar iti place de el ( arata asta dar foarte subtil! nu ceda in fata unui baiat, toti sunt la fel) de ce nu ati putea fi impreuna? eu zic ca cel mai bine este sa te imprietenesti cu el.

Si un mic sfat : testeaza-l intai! asa iti dai seama daca e de incredere si iti merita atentia.

Mult succes! xoxo

2 răspunsuri:
| niNNu a răspuns:

Cerei id de mess.Si va cunoastetithinking

| Ysabella a răspuns:

Baga`te in seama cu el. cere`i id ceva. si dka si el te place probabil t v-a scoate la un suc cevatongue. si apoi totu` vine de la sineebig hug bfttt!