| ShaVa a întrebat:

Peste o luna este aniversarea a doi ani de cand sunt intr-o relatie cu o fata.Ma gandeam la un cadou ma special: http://www.ghizbi.ro/Dovada_de_iubire-1527-127.html
Poate imi puteti da idei de mesaje ``dedicatie`` pentu a le insera pe sticla! Raspunsul cel mai potrivit,cu mesajul cel mai calduros, primeste funda.

2 răspunsuri:
| adeluna a răspuns:

Este adorabila intentia ta. Dar decat sa dai 90 de lei pentru ceva care va acumula praf intr-o vitrina, sau se poate distruge, mai bine ai planui o zi speciala, ati face ceva impreuna, o excursie, o cina, ceva care de care sa va amintiti ca ziua speciala pe care ati sarbatorit-o impreuna.

| andreeea2deeea a răspuns:

Nu te supara pe mine ca iti zic, dar trebuie sa fie din inima ta, pentru ca este iubita ta, tu simti pentru ea, nu simt eu in locul tau!winking Rpet, nu te supara pe mine.