| Diana_2169 a întrebat:

Buna:*...prietena mea cea mai buna tocmai s-a despartit de fostul prieten, de putin timp am aflat ca ea nu a tzinut deloc la el, dupa aceasta intamplare ea s-a schimbat total.Cum sa o readuc la >NORMAL?:S:*big grin

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și nu văd de ce s-a schimbat dacă nu a ținut la el? Nu a suferit de pe urma despărțirii!
Ori anturajul a schimbat-o, acesta trebuie schimbat!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| FrozenRose_1831 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa stai alaturi de ea si sa o sustii, demonstrandu-i ca tu chiar ii esti o prietena adevarata happy

| nikol_8225 a răspuns:

FrozenRose are drepatet si s-a schimbat atat de radical ptk ea il iubea pe fostul ei iubit dar nu vrea sa arate nimanui ca sufara dupa el...

| motoi2012 a răspuns:

Sa isi faca alt prietentonguetongue si peste cateva saptamani o sa-i treacawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai rabdare pana iti fura iubitul si apoi mai vrea sa o si intelegi,cand iti va spune ca de fapt s-a intamplat, ca nu a vrut dar nu a avut ce face, ca are dreptul la fericire; la fericirea ei si a ta.atunci sa o ajuti.acuma are ce a vrut sau ce merita.nu a tinut deloc la el.si de ce l-a mintit? are ce merita.si nu uita; pe cine nu lasi sa moara, nu te lasa sa traiesti.te vei convinge.