| NicoletaNicoleta49 a întrebat:

Bună prieteni de pe TPU nu prea folosesc accest site de obicei dar acum am nevoie de nişte sfaturi sunt casatorită de 10 ani, cu sotul meu avem am 29 de ani aveam 20 când mam casatorit cu el soţul meu munceşte în strainatate eu am ramas în ţara pentru ca avem copiii aici la şcoala avem o fata de 4 ani şi un baiat de 7 ani dar el de când a plecat ma suna tot mai rar dar munceşte şi înţeleg asta dar eu de cand a plecat am dubi în privinţa relaţiei pentru ca e de la distanţă şi de obicei relaţile de genul asta nu funcţioneaza. Dupa parerea voastră e ok ca avem relaţia la distanţă? sunt îngrijorată vreau raspunsuri dau funda

4 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Dupa 10 ani te intrebi asta?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și dacă noi iti spunem că nu divorțezi?

| nukeyly a răspuns:

Daca e valabil sta pe fundu lui, daca nu, nu. [ si invers ]
Timpul v-a spune asta. Dar avand in vedere ca oamenii sunt cum sunt, nu ma mai mira nimic, nici macar Creatorul.