| Deya224 a întrebat:

puteti sa-mi spuneti si mie cum pot sa-mi conving parintii sa-mi ia un telefon nou?

5 răspunsuri:
| Kapkha a răspuns:

laughing Ori il strici pe cel vechi ori le zici ca toti prietenii tai au telefoane mai performante si ca ai vrea sa iti ia si tie, ca asta nu prea mai merge bine... chesti din astea
Succes!
Funda plshappy

| princess87 a răspuns:

Ii rogi pur si simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-le ca meriti! happy

| Evelinaaaa a răspuns:

Pai,le promiti ca daca iti vor lua un telefon nou, tu vei lua note mai bune la scoala ori il strici pe cel vechi si zici ca cand coborai scarile la scoala cineva te-a impins si tu ai scapat telefonul pana la parter, la mine a mers varianta asta, succes!happy

| carmen233 a răspuns:

Fa ca mine: eu mi-am aruncat telefonul in cada si am zis ca l-am scapat...bafta!