| any_1988 a întrebat:

se apropie Sf Nicolae si nu stiu ce cadou sa-i cumpar sotului meu. E primul nostru an impreuna si as vrea sa-l surprind cu ceva placut.As vrea sa-mi dati cat mai multe sugestii.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IQOnly a răspuns:

Sa stii ca iubirea pe care o emani este de ajuns sotului tau dar ar fi frumos un lantisor de aur, un ceas, ceva de imbracat sau un parfum! De obicei astea sunt preferintele barbatilor! Sper ca am ajutat.

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

O cina romantica cred ca ar fi ceva deosebit, ce este mai frumos decat sa îi daruesti iubire omului care este alaturi de tine in viata.

| xibalba a răspuns:

Un inel vibrator de la Durex

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Mie mi-a plăcut ideea asta, e ceva romantic & amuzant http://www.lovecadouri.ro/index.php/product/lang/bg/view/585/

| Kidu a răspuns:

Buna.
In primul rand va doresc incontinuare o casnicie fericita, cat despre cadou:
-un ceas
-o pereche de butoni
-un parfum
-un lantisor cu o poza de-a voastra
-si nu in ultimul rand, dragostea tasmug
Sarbatori fericite impreuna!happy

| cutache a răspuns:

Cartea de bucate semnata Jamie Oliver.

| doar.eu a răspuns:

Http://www.ghizbi.ro/
Aici gasesti niste cadouri destul de originale
sau aici : http://www.kadoly.ro/cadouri/cadouri-personalizate-38.html
Sper sa gasesti un cadou cat mai special si sa aveti parte de Sarbatori Fericite!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am epuizat: ceasul, camera video, foto, dvd-player-ul, bijuterii nu poarta, dar industria jocurilor video are grija intotdeauna de mine big grin