| johagrene a întrebat:

Am cateva luni de cand sotia m-a parasit si ne-am cam certat zilnic de atunci... si acum vreo 2 zile. a postat pe FB. " Femeia invinge tot, apoi plange."... ce credeti ca ar vrea sa zica? happy

6 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Si tu ca un prost ai accepta-o inapoi, este?

| johagrene explică (pentru BuLaNNNeL):

Nu... pai inca zice ca nu vrea sa auda de mine... vrea sa divortam si ***. avem si un copil impreuna. e greu.

| BuLaNNNeL a răspuns (pentru johagrene):

Trebuia sa se gandeasca de la inceput ca aveti un copil si sa stea. Aia e, peste tot sunt necazuri, suparari, trecem peste, dar te-a lasat cu ochii-n soare. Imi pare rau de copil. Adu-i o mama adevarata.

Răspuns utilizator avertizat
| Knu a răspuns:

Este posibil sa regrete.

| johagrene explică:

Acum am vazut... e o poezie.
"Femeia invinge tot, apoi plange" (Grigore Vieru)

dar... inteleg NU!laughing)