| ioanabanfi a întrebat:

Bună, seara am intrat într-o ...problemă cum, pot sa fac să îmi mint părinții că nu stau cu nici un băiat!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, fiindca parintii au mai mult creier decat tine si se prind imediat ca ai mintit.

| Madaxo97 a răspuns:

Deci tu vrei să îi minți, iar peste ceva timp o să vi sa te plangi aici că nu au părinții încredere în tine. Cel mai bine spune-le adevărul, ei oricum își da seama ca nu s-au născut ieri, știu ca la vârsta ta umbii după băieți, spune-i despre el, poate chiar îl aduci si acasă să il cunoască părinții tăi, să prindă încredere în el, si așa nu vei mai avea probleme.

| ioanabanfi explică (pentru Madaxo97):

Da... mulțumesc, o să le spun adevărul! mulțumesc pentru sfăt! ❤️❤️❤️❤️

| LisaJulie a răspuns:

Cati ani ai, dacă ai sub 15 ani nu prea ar trebui sa ai relații ci sa îți vezi de copilărie! Dacă ești la liceu și stai cu vreun golan iar nu este bine! Îți sugerez sa te bagi in seama cu dubioși și golani pentru ca mai târziu vei intra in necazuri

| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să știe părinții tăi de băiat. Nu vezi câte fete au a avut probleme cu băieți?

| Giulia911 a răspuns:

Spunele,ca vorba doamnei Violeta, au mai multa minte decât tine și știu ce e mai bine pentru tine.

| aizen0567 a răspuns:

Ca nu stai în ce sens? Ca nu ți petreci timpul sau ca nu locuiești cu el?, totuși nu îți recomand minciuna tot vor afla la un moment dat in asa fel ei își vor pierde încrederea și speranța in tine recunoaște și confrunta le adevărul