| anonim_4396 a întrebat:

Bună Seara!
Am o întrebare pentru voi, ce părere aveți despre o familie în care un tata este bețiv în timpul liber, o mamă este aproape nebună, care clachează de fiecare dată când bea ceva și vrea să se omoare, aruncă cu pahare, bibelouri, farfurii ce îi cade la îndemână câtre persoanele dragi, și un bunic săracul la 77 de ani, trecut prin viață, cu capul pe umeri care întotdeauna cade la mijloc + un nepot care încearcă de fiecare dată să medieze un conflict. Scandaluri în fiecare Crăciun și Paște când toți se reunesc.
Aș vrea o părere sinceră!

62 răspunsuri:
| fatalau100 a răspuns:

Bagai unghia in gat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inteleg perfect ce simti si crede-ma ca nu ai ce sa faci nu o sa se schimbe niciodata sad