| Adryana123 a întrebat:

Bună seara. Cățelușa mea astăzi e la a 6 a zi de când are ciclu. Am dus.o la cățel ieri și azi. și astăzi s.au imbarligat, stăteau fund în fund. Am auzit ca intre zilele 9-14 sta la monta, iar cățelușa mea a stat astăzi. A prins oare? Sau e prea devreme. trebe sa o mai duc?

4 răspunsuri:
| dsafafsdafd a răspuns:

Buna Adryana 123 depinde si la ce caine ai dus-o daca este vreo rasa imi poti da fb ul dau pentru mai multe detalii legate de catelusa ta

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru dsafafsdafd):

Era vorba de catea ma, nu de ea laughing Ce treaba ai tu cu rasa cainelui? Prcesul de imperechere e simplu, poate sa fie si caine vagabond, numai sa ii lasi in pace si se descurca.

Răspuns utilizator avertizat