| Aleexia201456 a întrebat:

Bună seara. Diferența de vârstă dintre mine și iubitul meu este de 5 ani eu fiind minoră iar el major.Parintii mei nu sunt de acord cu această relație deoarece spun că diferență de vârstă este prea mare și pentru ca iubitul meu este de etnie romă, eu le-am explicat cat de mult țin la el dar ei au ținut-o pe a lor (acum nu mă mai lasă să ies din casă și îmi interzic să mai vorbesc cu el) ei nici măcar nu au apucat să îl cunoască sau să vorbească cu el dar și-au creat propria parere...Ei au bănuieli ca m-am culcat cu el dar nu s-a întâmplat.Ce pot să fac? Cum îi conving să mă lase?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred că nu varsta ii deranjează. Etnia lui e de vină.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. E bine sa nu te incurci cu el. Au dreptate parintii tai.
Vorba Violetei, sa nu cumva sa ajungi la produs prin vreo țară din UE.

| Violleta2022 a răspuns:

Asculta de parintii tai ca stiu foarte bine ce inseamna sa te incurci cu un tigan, care corupe minore si apoi le vinde pe piata prostitutiei din strainatate.
Nu te incurca sub nici o forma cu proxeneti si tigani!

Esti mult prea mica si naiva ca sa crezi ca aia-i iubire, cand el este smecher si te atrage, spunandu-ti ca esti cea mai frumoasa de fata de pe pamant, doar sa ca te convinga sa fi a lui.

Asculta de parintii tai, ca-s singurii din lume care-ti vor numai binele!

| KovacsB a răspuns:

Bla bla, troll.
Noroc ca unii pensionari nu se prind niciodata si iti raspund de fiecare data cand iti faci alt cont.