| arianaarya a întrebat:

~♥~ Buna seara dragilor happy am si eu o mica problema.Fac partea dintr-o gasca de prietenii si ieri am intrat intr-o realtie cu unul din baietii din ea. Faza e ca acum cateva zile l-am intrebat daca tine la mine si a raspuns ca da ca la o sora sad. Acum spune ca ma iubeste mult dar nu vrea sa afle restul de relatia noastra...Ar trebui sa ma ingrijorez? Stiti voi de ce are comportamentul asta? Dau funda si am nevoie de raspuns urgent e foarte important pentru mine

Răspuns Câştigător
| Loreley07 a răspuns:

Este foarte simplu. Daca nu vrea sa se afle de relatia voastra inseamna ca nu te iubeste cu adevarat si ai este rusine cu tine. Eu cred ca trebuie sa vezi realitatea asa cum este ea. Baietii in general, prin vorbe si gesturi le arata fetelor daca le ia in serios sau daca le vor doar pentru sex sau daca sunt intr-o perioada de experimentare doar ca ele se fac ca nu aud, nu vad, si interpretand ce vor ele sfarsesc in lacrimi. Nici nu ai idee ce fiinte simple sunt barbatii si femeile complica totul, desigur ca sunt si mitocani, dar si la aceea ar trebui sa-ti dai seama ce vor de la tine. Parerea mea este sa-l intrebi de ce nu vrea sa se afle daca vezi ca a ocolit raspunsul inseamna cu nu are rost sa-ti mai pierzi timpul cu el oricat ti-ar placea. Dragostea pleaca si vine asa ca nu o lasa sa te raneasca. Succes!

7 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Chiar nu are cum să te iubească dupa aşa puţin timp. Nici tu nu ştii ce-i cu tine, nu-l crezi când îţi spune dar nici n-are cum să nu te iubească, te contrazici singură. Băieţii obişnuiesc să arunce cu te iubesc chiar dacă nu simt asta, pentru ei nu e mare lucru, la fete e altfel, e mai greu să spună cuvintele astea şi majoritatea nici când iubesc nu prea au curajul să o spună.

Succes, si mult noroc!

| albastrualb77 a răspuns:

Da e cam ciudat comportamentul asta, dar eu zic sa ai rabdare cu el, lasa timpul sa decida ce se va intampla cu relatia voastra, o sa deschida el subiectul despre relatia voastra vei vedea.

| Diavolcata a răspuns:

Aria a zis ca da ca la o sora cum ar fi sange din sangele tau happy Te iubeste, poate nu vrea sa zica sa nu faca lumea misto sau da stea stai calma happy Te iubeste enorm. funda?

| ShadowGhost a răspuns:

Hey.Daca nu vrea sa afle si ceilalti de relatia voastra atunci chiar ar trebui sa iti pui cateva semne de intrebare.Incearca sa iesi doar cu el, si sa vezi cateva mici detalii gen daca te tine de mana, se uita in ochii tai cand vorbeste e.t.c.In orice caz, lasa astea, poti sa iesi cu el afara si sa il intrebi serioshappysa fiti doar voi doi, ca sa poti sa vezi daca iti spune asta uitandu-se la tine sau la pantofii tailaughingDaca ezita atunci ar trebui sa pui punct relatiei.Bafta:*

| vicecity8 a răspuns:

Pai daca nu vrea ca altii sa stie inseamna ca ii e rusine cu tine. Mult nororc! big grin

| ZeHelp a răspuns:

O iubire adevarata nu se face "in 5 minute". Parerea mea este ca te iubeste doar pentru corpul tau, nu si pentru ceea ce esti tu inauntru.
Nu te atasa de el, ramai distanta. Vei regreta intr-o zi (Parerea mea)

| LanaDelRayFan a răspuns:

Nu te ingrijora. Poate nu stie cum sa-i spuna grupului ca sunteti impreuna. Ai rabdare putin, timpul le rezolva pe toate.