| Essen a întrebat:

Buna seara la toti userii. Am o fosta colega de liceu cu care am incercat sa fiu impreuna in acea perioada, dar nu s-a putut din cauza ca eram colegi de clasa si de aici complicatii si chestii, nu vreau sa intru in amanunte.
Noi ne placeam atunci, dar nu am trecut la urmatorul pas de a fi impreuna. Au trecut cativa ani, si acum suntem amandoi la facultate, si in acelasi oras. Am inceput sa ne vedem 1-2 ori, si cumva acele sentimente au iesit la suprafata, imi place de ea, si as zice ca si ei de mine, ne intelegem avem lucruri in comun.
Cum ar trebui sa procedez mai departe? As proceda bine daca i-as spune ca o plac si as vrea sa fim impreuna? Ce sa fac? Va rog seriozitate, funda.

Răspuns Câştigător
| pinkrulz1994 a răspuns:

Spune`i ca ti la ea.nu da cu picioru` ca poate ti-ai intalnit perecheabig grin si e pacat sa o pierzi.incercarea moarte n`are:*

6 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Nu te duce cu prea mult avant sa-i "versi" sentimentele, pasi mici si siguri.

| Minks a răspuns:

Prietene, tu esti virgin? laughing

| Minks a răspuns:

Atunci fa ce crezi tu ca e drept. Tu o cunosti mai bine ca noi, si stii cum sa procedezi.

| andrutzykazana a răspuns:

Spuunei ca ti la ea... poate poate este jumatatea ta(funda)

| Essen explică:

Nu, si daca tu ti-ai pierdut virginitatea la 13 ani nu inseamna ca e normal sau ca altii atunci ar trebui sa o faca.
Pur si simplu imi pasa de fata si nu vreau sa o dau in bara, asa ca am indoieli, iar daca mai aveti asa raspunsuri puteti sa nu mai postati si sa va luati avant.

| bLuRe a răspuns:

Poi invita la un suc / cafea /film etc si gasesti tu momentu potrivit in care sa ii spui iar daca sentimentele sunt reciproce o sa fie a tawinking