| Avarya a întrebat:

Vin și eu cu o întrebare! Fetița mea are 7 luni iar acum câteva săptămâni a început eruptia dentară, iar in momentul asta trebuie sa ii de-a 7 dintisori! 7 dintisori la 7 luni, ce ziceți? Este normal?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu uita sa mergi cu ea la dentist de 2 ori pe an, sau din 6 in 6 luni.

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca-i normal!
Si copii mei au avut dintisorii destul de devreme.
Fiecare copil are ritmul lui de crestere si dezvoltare!

| AliGab a răspuns:

Am auzit de copii care s-au nascut cu dinti, in concluzie nu cred ca este ceva anormal situatia de fata

| Petre_Ilinca_1998 a răspuns:

Nu iti fa griji, totul este ok, uite si cateva recomandari aici https://suntmamica.com/......comandari/