| anonim_4396 a întrebat:

sora mea este in italia si as vrea sa vorbesc cu ea pe mesinger am reusit in sfarsit sa ma bage in lista dar ea vede cei scriu eu, eu doar imi apara ca imi scrie dar nu imi apare scrisu ce poate fi?

3 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Si mie mi se intampla asta cand vorbesc cu cineva din alta tara, asta cu yahoo, si cand nu mai functioneaza ma mut pe hotmail, de asta am una de rezerva big grin

| cristina_6456 a răspuns:

REINSTALEAZATI MESSENGERU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e ceva in neregula cu pc-ul ei(surori tale). trebuie sa instaleze vreun program pentru a putea sa transfere scrisul?