| Amalia809 a întrebat:

Bună.Sotul meu este la închisoare mai sunt 6 luni până iese eu merg zilnic la el dar totuși îmi e foarte dor de el îmi doresc să iasă ct mai repede de 2 ani stau fără el îl iubesc mult eu am avut parte de mult stres în perioada asta. Cum să îl sprijin pe el când iese de acolo? Cum pot sa gestionez stresul? Mulți au zis ca nu e ok sa mai am relație cu el find la puscarie dar nu vreau sa divorțez.Credeți ca e ok sa am relație cu el după ce iese de acolo? Dau funda

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Depinde. Dacă a învățat o lecție și nu va mai comite vreo infracțiune. Dacă va evita anturajul care l-au „îndemnat" să calce legea. Dacă, dacă, dacă...
Altfel, o să tragi toată viața la fel.

| Cipi1212 a răspuns:

Când iese din pușcărie îl vei susține pentru că și el a trăit în stres.