| Zzarazz a întrebat:

.stie cineva un serial bun? nu conteaza genu.

17 răspunsuri:
| Mirel1994 a răspuns:

Game of Thrones e cel mai bun serial big grin

| OnuOnulică a răspuns:

The Strain (2014)

| Razvan9023 a răspuns:

Salut. Eu iti recomand Arrow (s-a terminat al 4-lea sezon) și The Flash(s-a terminat sezonul al doilea).

| krazzy a răspuns:

The Borgias, dar este un super anime numit Naruto Shippuden!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Traznitii, genul programului, comedie.

| UnBroken2016 a răspuns:

Mr Robot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter

| Sarada a răspuns:

Valcionak serialul care mea placut foarte mult si desigur game of trones

| Eduard619 a răspuns:

Ash vs Evil Dead sau mai lung Breaking Bad sau Mr Robot.

| Davidboos22 a răspuns:

Lecții de viata, iubiri secrete.

| IrinnaB a răspuns:

Incearca Teen Wolf!
Are 6 sezoane (in martie va aparea la sapte-lea)

| RAY a răspuns:

Supranatural,frati grimm

| 01042004 a răspuns:

Prizoniera dragostei, de la ora 20, pe Happy(fosta Antena 2), de luni pana vineri.

| Violleta2022 a răspuns:

Suits, Reign, Merlin, Continnum, 100, Once upon a time, Grace and Frankie, Friends, Arrow

| Lexy112 a răspuns:

Bahar viata furata miercuri-vineri.
Furtuna pe bosfor luni-marti
Toate acestea sunt pe kanal D de la ora 20:00

| ofeliaofelia a răspuns:

The Mentalist sau Dexter

NOname
| NOname a răspuns:

Transparent, Breaking Bad, Lost, House M.D., Prison Break, Modern family, The Killing, Desperate housviwes, The mentalist, Criminal minds, Homeland, True Detective, The Philanthropist, House of Cards, The Big C, Boardwalk Empire, Rome, Band of Brothers, Boss, Black Box, Banshee, Elementary, The Last Ship, Houdini, Cosmos: A Spacetime Odyssey, Narcos, Masters of Sex, Better Call Saul, Easy, Perfect Strangers, Orange Is the New Black, Fargo, Designated Survivor, Gypsy...