| Argent_Britney_1999 a întrebat:

Sunt Bry si am nevoie mare de ajutor. Am o colega care e foaaarte enervanta. Nu o suport si e rea. Daca fac eu ceva ori ma jignește ori se ia de mine. Nu i-am făcut absolut nimic. Anul asta a venit la noi in clasa ai deja se dă la toti băieții si bârfește pe toată lumea. Nici o fata din clasa nu o suporta, avem chiar un grup împotriva ei in care e cam jumătate fin clasa. Cum o putem distruge, face sa sufere? Acum încercam partea cu ignoratul dar ea oricum sta mai mult cu băieții care nu sunt inca împotriva ei. Cum ii putem face sa vadă cum e de fapt? Va rog sa ma ajutați. Cred ca fiecare dintre voi are sau a avut de a face cu asa ceva. Mulțumesc

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Deci, eu cred că voi sunteţi geloase că vă fură gagicii, şi mno.
Puteţi să o răpiţi şi să o băgaţi într-o ladă plină de ratoni turbaţi.

| EneCristian a răspuns:

Grup? cand comenteaza o inchideti( gen tarfa taci dreacu ca toate stim ce... esti scuze limbajul) undes multi puterea creste.

| Alle740 a răspuns:

Ce ocupatii aveti voi laughing. Nu puteti pur si simplu sa o ignorati? Cu siguranta daca ii dati atata importanta nu o sa rezolvati nimic. Ar trebui sa va vedeti fiecare de viata lui si o lasati pe aia in pace. Poti sa ii raspunzi la jigniri (intr-un mod destept) si sa o lasi pur si simplu fara sa continui ''cearta''. Nici nu iti dai seama cat de penibili sunteti (da, voi astia din ''grup''), nu va mai ofticati asa, aratati doar invidie, frustratilor. Cat despre baietii aia care stau cu ea, dupa un timp o sa realizeze si singuri cum e.