| Amalia8834 a întrebat:

Bună sunt căsătorită cu soțul meu de 6 ani locuim cu mama mea pentru ca este bolnava și trebuie să am eu grija de ea eu cu soțul meu ne dorim să ne mutam singuri dar nu știu dacă e o idee buna să o las pe mama singura find bolnava noi avem apartament pentru ca primi 2 ani după ce neam căsătorit am stat în el.Voi ce sfaturi aveți? Ce credeți ca ar trebui să fac?

2 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Daca te-a traumatizat in copilarie las-o singura cateva zile s-o speri oleaca laughing

| Madaxo97 a răspuns:

Mutați-vă singuri dacă vă permiteți o îngrijitoare permanentă pentru mama dumneavoastră sau ar mai fi opțiunea să o duceți la azil si să o vizitați periodic, deși nu recomand, să o lași pe mâinile altora într-un loc străin. Sa o lăsați singură, exclus.