| anonim_4396 a întrebat:

sunt cu un baiat de cateva luni bune... as vrea sa stiu cum imi pot da seama daca s-a plictisit de mine? eu l-am mai intrebat si a negat zicandu-mi ca niciodata nu o sa se plictiseasca de mine, chestii de genu, dar pana la urma sunt doar vorbe. el e genul de baiat care nu sta cu o fata din mila, adica el mi-a zis ca daca nu ma iubea sau se plictisea de mine se despartea de mine.
deci...cum imi dau seama daca a inceput sa se plictiseasca sau daca s-a plictisit deja?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Te pupa, si nu numai, la fel de des ca si la inceput?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i unei prietene foarte bune sau unei prietene sa se dea la el si sa-l intrebe dupa ce s-au imprietenit daca are iubita sau nu. Poate o sa ti se para patetic acest sfat dar iti poti da seama. Daca zice ca n-are iubita e clar ca nu tine la tine si daca zice da tu tot o sa ai indoieli dar na.O sa mai primesti raspunsuri. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| JesicaEmily a răspuns:

Deci, mai intai...e o prostie cand un baiat zice " n-o sa ma plictisesc niciodata de tine"
Daca incepe sa te ignore din ce in ce mai mult si daca tu simti ca nu mai exista chimia aia ca la inceput.E posobil ca amandoi sa va fi plictisit unul de altu.

| mihaicelsfant a răspuns:

Daca se schimba dintr-o data si nu prea mai vb cu tine... poate are probleme asteapta si tu un timp sa vezi cum o tine

| frostxtq a răspuns:

Daca sunteti doar de cateva luni impreuna, nu avea cum sa se plictiseasca deja, insa va incepe sa se plictiseasca daca il intrei mereu acelasi lucru. Fii originala si propune lucruri noi mereu surprinde-l placut cat de des poti, astfel nu se va plictisi de tine.