| bridget14nichole a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna si o saptamana... el m-a placut de cand m-a vazut si si eu la fel. Suntem la aceiasi scoala. Care este problema?
Poi in prima saptamana ne vedeam zilnic. imi spuneai iubii sau dragostea mea sau din astea. imi spunea ca ma iubeste tot felul de chesti pe care fetele le adora!
Dar incepand cu a 3-a saptamana sa distantat, si incepand cu distantarea au aparut si certuri. La implinirea de o luna a relatiei am iesit impreuna si mi-a luat o brata cu numele lui dar si el sia luat cu numele meu.
Mergand spre casa mi-a spus ca intr-o relatie mereu va insela cineva ori fata ori baiatul. Ma pus pe ganduri cu faza asta! Si de atunci e mai distant l-am intrebat ce se int cu el si a zis ca are niste problema dar nu sunt legate de mine!
ajutati-ma va rog eu crying!

9 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Are probleme, are familie, are copii de crescut... e greu.

Răspuns utilizator avertizat
| ~p!$iii~ a răspuns:

Wowstraight face eu sunt cu un baiat de luna jumatehappy si multumesc lu Dumnezeu ne iubim mai mult p zi ce trecehappy acum revenind la problema ta, daca ti-a zis chestia aceea cand ai iesit cu el inseamna ca ceva il roadethinking Mai lasa'l un timp daca nu vrea sa vb despre subiectul asta acum. sa zicem maxim o saptamana, daca tot la fel de distant e vorbeste'i serios, ori isi impartaseste probleme care va face afectata relatia, ori fiecare pe drumul saustraight face Stai linistita are balta pesteoh go on Noi suntem langa tinebig hug Succes!:*

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Poti sa-l urmaresti intr-o zii daca poti laughing))
Pe unde se duce si ce face big grin

| romanionu a răspuns:

Probabil nu mai vrea sa fie cu tine si nu stie cum sa-ti spuna sau nu vrea sa te faca sa te simti prost.

| rosepassion a răspuns:

Pai gandeste-te un pic, ti-a zis ca intr-o relati ori baiatul ori fata inseala cateodata, poate a incercat sa se scuze pentru ca tea inselat si ca nu vrea sa iti spuna pentru ca ii este teama. sau lui ii se pare ceva normal faptul ca intr-o relatie sa mai fie si mici aventuri ale partenerilor. incearca a vorbesti cat se poate de serios cu el si sa il intrebi daca tea inselat, daca zice ca da nu are rost sal intrebi de ce pentru ca oricum nu va sti ce sa-ti raspunda. Eu in locul tau daca imi spunea da il intrebam ce a gasit mai bun la ea... si ii ziceam ca daca ii trebuie pe alta atunci sa ramana cu ea. in majoritatea cazurilor toti baieti sunt la fel, nesimtiti, chiar daca ti la el, daca nu-ti convine ca te-a inselat, daca asta a facut, dai papuci ca asta merita, nu-i nici primul nici ultimu baiat de pe planeta.

| mariamarybu a răspuns:

Poate ca asa e firea lui sau te insala sau poate ca e asa de ocupat cu alte lucruri incat nu mai are timp de tine! ar trebui sa ai o discutie serioasa cu el!

| bridget14nichole explică:

Ms la toti dar acum totul e mai bine dupa ce am discutat :X
mi-a spus ca are probleme dar nu legate de mine ...acum suntem aporpe ca inainte :X
!

| bridget14nichole explică:

Acum dupa ce am avut o discutie... am reusit sa devenim aproape ca inainte love struck sper sa fim mai bine decat inainte love struckwinking... dar va multumesc >:d