| Cristina089 a întrebat:

Bună.Sunt de 3 ani căsătorită cu soțul meu, mama când merg împreună cu el la ea lui îi dă de toate, îi dă mâncare, îi face cafea, am impresia ca îl iubeste mai mult pe el decât pe mine și mereu îmi zice să ascult de el.Ce pot face în situația asta cu mama?

4 răspunsuri:
| Whitte a răspuns:

Fraiero!
Mama ta il rasfata pentru ca el sa se poarte frumos cu tine. Stie batrana ce face. Nu fi tafnoasa ca pierzi mult.

| alibaba99 a răspuns:

Nu il va iubi niciodata ca pe tine, nu iti face griji. Se comporta f bine, este un comportament foarte bun, face omul sa se simta "primit" in familie

| AndreiBistriteanuI a răspuns:

Normal ca il iubeste, a scapat-o de o pacoste.

| gabicoo a răspuns (pentru AndreiBistriteanuI):

Vorba cântecului: "Soacra mică îi bucuroasă / Că a plecat curva din casă" caută pe YouTube "Nuntă în Vaslui"winking