| corinutzamicutza a întrebat:

Sunt foarte stresata. Toata ziua trebuie sa stau cu fratele meu si parinti ma pun sa fac curat. Dar ce ma streseaza cel mai mult este faptul ca fratele meu de 7 ani se tine dupa mine. Nu ma lasa sa ies afara fara el. Daca face fratele meu ceva tot eu sunt certata. Si cand ii zic lui mama sa il tina in casa pe fratele meu sa stau si eu putin singura zice"lasa mama ca il tin" dar cand plec afara numai ce il vezi iesind pe poarta. Ce sa fac? Ajutor!

Răspuns Câştigător
| xAlexis a răspuns:

Stiu cum e.eu am un frate de 6 ani e la fel.incearca sa ii spui:Cand vin de la.(nu stiu depinde unde te duci tu cu prietenii tai) iti cumpar o acadea sau o punga de viva.etc o masinuta.(la mine merge)sau ii poti spune mamei tale ca ei sunt copii de varsta ta. unde se baga el intre altii de 2 ori mai mari ca el? zic si eu o prostie nu pot de el.cand va fi si el mai mare si el va sta cu copii de varsta lui.eu asa am facut si merge.si sa iti mai spun ceva, esti si mai norocoasa daca la voi acolo aveti copii mici stii tu.de varsta lui.asta e si mai bine.

Sper ca te-am ajutat.paa

2 răspunsuri:
| catafreestyle a răspuns:

Is incingi un pic si nu o sa mai tina dupa tine laughing

| alexandra9 a răspuns:

Stiu cum este eu am un fin tot de 7 ani si e indragostit de mine lulea sa speram ca a mai crescut si nu mai e nebun dupa mine dar stice fac eu ma gandesc ca e invizibil nu este langa mine.