| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a doua si nu stiu daca un baiat ma place bine o data o fata s-a luat de mine iar el a auzit dupa care s-a luat de ea am intrebat toate fetele dc ma place s-au dus sa-l intrebe si au spus ca ma place dar nu stiu daca spun adevarul va rog ajutati-ma spuneti-mi credeti ca ma place? D-au funda!

8 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Spune-i mamei tale sa-l intrebe pe baiat --- ea nu te va minti!

| Pool77 a răspuns:

Thulai generatia terorista ma copii.e ar fi daca ai impleti papusile la barbie ca vad tare duci lipsa de ***!

| anonim4565 a răspuns:

Esti prea mica!
Joaca-te cu papusile si lasa baietii

| SimonaQs a răspuns:

Clasa a 2a?! :O Stai cumintica si fa-ti lectiile ca o sa ai tu timp si de iubiti, gagici etc... Esti prea mica pentru asa ceva laughing

| xXAlphaXx a răspuns:

Asta va freaca acum la 7-8 ani cat aveti:/ Acuma ar trebui sa va jucati cu p*** in tarana!

| Deauca a răspuns:

O sa aflii raspunsul la momentul potrivit cand te astepti mai putin.Pana atunci nu te mai gandii la lucrurile astea ca esti abia la inceput de drum. Succes!

| ellamary a răspuns:

Mai esti prea mica pentru baieti de la varsta asta, mai asteapta ca o sa ai timp destul pentru baieti, acum concentreaza-te pe scoala ca ai sa ai examene de dat, si la varsta asta e doar o joaca nimic mai mult, cu baieti de la 13, 14, 15 ani nu acum...dar cum aici e toti pentru unul intreaba-l tu...