| Clauvdgg a întrebat:

Sunt in vacanta in Germania si in cateva zile o sa ma inotrc acasa. Ce as putea sa le cumpar parintilor mei si prietenei mele cele mai bune? chiar nu am nicio idee ce as putea sa le duc. ceva sugestii? funda big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi parintilor thinking Eu am fost in Turcia, iar cand m-am intors i-am dat tatalui un tricou, si o cutie cu rahat (Comestibil), pentru ca turcii sunt renumiti pentru rahatul pe care il fac (Stiu, suna amuzanta faza laughing Dar ma refer cel pe care il produc. Alimentul rahat, nu altceva.), iar mamei i-am luat o bratara la 78 de lire turcesti, care ar fi thinking Vreo 130 de lei laughing. Si prietenului meu cel mai bun, i-am luat un obiect din ala... Un fel de breloc laughing. Cu semnul Turciei pe el, si cu 2 baieti sub semnul turciei big grin. Si asa, bonus, le-am mai luat la toti 3 o tablita din aia pe care sa o puna pe frigider big grin. Sper sa iti fi fost de ajutor happy. Bye! Drum bun inapoi spre Romania happy

| Clauvdgg explică (pentru anonim_4396):

Super laughing.
Mersi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clauvdgg):

Cu mare placere big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am eu cateva idei, oricum Germania este o tara foarte bogata oh go on, deci cred ca ai ce sa le cumperi.Parintilor tai: Tatal: o camasa sau un parfum, doar daca ai destui bani :p, mama: un inel, o bratara ceva. Prietena: la ea depinde ca da ca e prietena ta cea mai buna cred ca tu stii cel mai bine ce poate sa ii placa eu iti dau acum doar cateva sugestii, un lant sau o bluza...ori ce vrei tu.Pa pa happy.

| ONElena11 a răspuns:

Am auzit ca berea si carnatii sunt foarte bune acolo happy

| Verdant a răspuns:

Pai mamei tale o papusa barbie, tatalui tau o figurina soldatel si celei mai bune prietene un Samsung Galaxy S4 cu iPhone 5 si xBox inclus ori o imprimanta ultra performanta, o plasma 3d sau un PlayStation4, un laptop foarte performant, un calculator sau un elastic sa se joace in fata blocului. Bafta. Funda?

| Clauvdgg explică (pentru Verdant):

Are de toate ce ai zis tu acolo nu ii mai trebuiewinking