| Miru345 a întrebat:

Buna, sunt intr-un fel de incurcatura..si as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi..Imi place foarte mult de un baiat, dar el e unul dintre acei baieti care agata multe fete(nu stiu cum sa ma exprim corect).Nu stiu cum sa ii trag atentia, si daca va fi asa, mi-e frica ca isi va bate joc de mine sau se va folosi..sincer, nu stiu ce sa fac.

6 răspunsuri:
| andreeabobo a răspuns:

Pur si simplu intreaba-l de vorba... doar ca ai grija daca spui ca nu e baiat de "casa". Nu stiu daca se va folosi sau nu, poate o sa se indragosteasca cine stie.

| Savas10 a răspuns:

Eu zic sa nu te bagi in seama cu astfel de baieti ca apoi vei reveni cu pareri de rau si chestii de genul.

| Aletudor9622 a răspuns:

Spune i că îl placi, și dacă te va placea și el cu atât mai bine

| Freya1 a răspuns:

Pe astea ca sa ai o viata linistita cu ei trebuie sa ii iei cand s-au plictisit de agatat si de cautat.Ca altfel risti sa ai surprize.
Daca este asa in centrul atentiei si umbla din stanga in dreapta, iar tu vrei o relatie serioasa ti-ai gresit persoana.

| Adry05 a răspuns:

Atunci trebuie sa iesi cumva in evidenta, sa fii diferita de restul ca sa te observe. Iar asta cu batutul joc, iti dai si tu seama daca te foloseste, ce naiba. laughing

| DorelExpertu a răspuns:

Stiu ca toate va considerati imblanzitoare de lei, dar... treaba nu e chiar asa.
Pana si o vorba din popor spune "de ce iti e frica, nu scapi"