| anonim_4396 a întrebat:

Sunt necasatorita (38 ani), traiesc in Dubai.As dori sa adopt un copil. Cunoasteti pe cineva cu o situatie mai grea in as creste copilul, interesata in adoptie?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Buna! Sunt necasatorit, momentan traiesc in Galati. Am aici strazi asfaltate, curent, semafoare si vreo 2-3 sensuri giratorii. Traiesti in Dubai? Lasa copilul. Sot ai?

| justitiarul a răspuns (pentru Flav):

laughingCe sot Flav? Nu vrei si tu o mamica tanara?

| justitiarul a răspuns:

Poate "adoptezi"unul de 20 de ani sa te scuteasca de povara cresterii.
Si nu e nimic pervers in ce spun. Daca il proiectai la 18 ani, acum avea 20.

| roxaa15 a răspuns:

Daca ai intenti serioase te pot ajuta, sunt o gramada de copii care au nevoie de o mama iubitoare, deci ma repet daca ai intenti serioase lasa-mi un mesaj

| Kissurose a răspuns:

Wow! Nu cred

| mbdaigual a răspuns:

Nu trebuie sa stii sa scrii gramatical ca sa poti oferi dragoste si iubire unul copil parasit! Sfatul meu, draga Dana, este sa vii in Romania si sa stai pe langa tomberoane, nu o sa ai mult de asteptat, pentru ca aici se arunca bebelusi la greu! Doar trebuie sa fi pe faza!