| tanytaniutze a întrebat:

Buna tin la o prietena foarte mult, doar ca ei ii place de un baiat pe caere nu il suport si nici el pe mine cum sa fac sa ma impac cu el pentru prietena mea pe care o iubim amn2 foarte mult:X\:X:! dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| MNIDenisa a răspuns:

Pai. incearca intr-o zi sa te bagi in seama cu el. Saluta-l, intreaba-l ce face.si spune-i ca te-ai saturat de,, ura'' asta intre voi.Ar fi frumos ca voi doi sa va intelegeti de dragul prietenei. voastre si sa lasati toate neintelegerile le o partehappy. Daca-i vorbesti frumos, probabil va intelege ca.nu mai ai nimic cu el si ca doresti sa fiti prieteni/amici.Mult succes!:*

| PinkPanter a răspuns:

Incearca sa gasesti lucruri in comun cu acel baiat,sa fiii draguta, sa te porti frumos cu el, insa ai grja sa nu-ti faci prietena geloasa.
Sper ca te-am ajutat! happy