| anonim_4396 a întrebat:

Buna toata lumea happy

Caut de cam o saptamana niste papusi pentru. degete eventual animalute (broscuta, tigru, s. a. m. d.), vreau cel putin 6 papusele diferite si nu stiu unde sa gasesc, as dori numele magazinului unde pot gasi (am vazut la Ikea dar nu pot ajunge pana acolo). Am cautat pe net, nu am gasit, daca gasiti locul de unde pot cumpara sunt geniali

3 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Gasesti la IKEA :D http://www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/10159278/ Exact azi am vazut o punguta cu animalute din astea la cineva si am intrebat de unde le-a cumparat pentru ca mi s-au parut adorabile :)

| yellowalien a răspuns:

Ah, scuze, am vazut cuvantul Ikea in intrebare la o secunda dupa ce am trimis raspunsul... blushing