| Magdalena234 a întrebat:

Buna TPU :3!

Am si eu cateva intrebari. Cel mai bun raspuns [neaparat la toate intrebarile sa raspundeti], primeste funda :3

1.Ce le place baietilor cel mai mult intr-o relatie? [nu-mi spune-ti sex oh go on.]
2.Ce gesturi le plac baietilor care vin din partea fetelor? De exemplu cand il saruti sa il iei de cap cu ambele maini sau ceva de genu. Intelegeti voi. big grin
3.Ce inseamna cand te pupa iubitul pe obraz?
4.Ce sa fac sa ma pupe mai mult pe frunte? E foarte dragut cand face asta.
5.Ce ii deranjeaza pe baieti, la noi, fetele? big grin
6.Cum as putea sa mentin relatia cat mai mult? [nu-mi spuneti ca daca exista incredere, respect, fidelitate, sau ceva de genu, tine relatia. ]
7.Cum sa ma comport sa ma iubeasca in continuare?

Răspuns Câştigător
| Everithyng1922 a răspuns:

1. Sa fie cu cineva, dar acest lucru sa nu le limiteze libertatea si obiceiurile.
2.Gesturile indraznete si totodate tandre.
3. Este, poate fi o dovada de tandrete si iubire exprimate in acest mod. Uneori este mult mai placut pentru baietii acest lucru, depinde de baiat.
4. Pai ce ai facut prima oara ca sa primesti acest lucru?
Arata acei ochi mari si copilarosi si tine-ti capul apoi mai aplecat..este doar o ideewinking
5. Cand le tinem predici si incercam sa le schimbam anumite lucruri cum ar fi : obiceiurile, prieteni si cand facem acele scene de gelozie din orice, fapt ce arata cat de nesigure putem fi.
6.Pai, sti cum se spune daca exista aceea atractie de la inceput relatia este sortita sa prospere. unele lucruri dureaza altele nu, depinde cat de compatibili sunteti.
7. La fel ca pana in prezent, nu trebuie sa te schimbi pentru a te iubi mai mul, aceste lucruri vin in timp.

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

1) Nu poti generaliza. Fiecarui baiat ii palce altceva, cred ca e valabil si pentru fete.
2) La fel ca la 1.
3) Ce te iubeste (de ce ai pus intrebarea asta?)
4) Zi-i ca vrei sa te pupe pe frunte. Am auzit ca intr-o relatie comunicarea este importanta, o fi un mit.
5) Ca vorbiti mult, sunteti greu de multumit, geloase.
6) Relatia dureaza atat timp cat va iubiti. Nu prea ai ce sa faci, dragostea vine si pleaca fara sa anunte.
7) Daca te iubeste, te iubeste asa cum esti, nu incerca sa pari ca esti altfel doar ca sa ii faci lui (sau altora) pe plac.
Nu lua tot ce zic eu de bun, s-ar putea sa ma fi inselat in multe privinte.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Ai încercat să citeşti unele cărţi despre realţiile dintre bărbat şi femeie? Dacă nu, îţi recomand acest lucru.

Cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Sa fie alintati, iubiti, intelesi, apreciati de iubitele lor
2.Sa fie luat mereu prin surprindere, sa fie mereu ''compatimit''-atunci cand are nen=voie de asta.
3.E un gest romantic
4.Incearca sa il faci sa-si dea seama de ce simpti in momentul acela...nu stiu.
5.Sa ne tinem prea mult de ei, sa nu fim atenti atunci cand ei au o problema, sa-i inselam...
6.Fii tu(insa impresioneaza-l mereu cu ceva nou facandu-l sa te iubeasca)-gesturi mici si dragute nu sex...
7.Normal-nu fi prea posesiva dar nici nu-i ''da drumul'' adica fi echilibrata in tot ceea ce faci in relatie...

| MiruD a răspuns:

1. Sa fie iubiti, respectati, alintati.
2.Sa ma joc cu parul lui. Il excita treaba asta.
3.Ca esti "fetita " lui si te adora.
4.Pai nu prea ai ce sa faci. ca nu il poti obliga sa faca asta. Ii spui ca iti place cand el face asta. Poate va tine minte si o va face mai des.
5.Cand ne tipam, cand ii contrazicem cu ceva.
6.Pai ca s-o mentii cat mai mult, iubeste-l, respectal, alinta-l, vorbeste-i frumos, sustine-l in tot ce face, zambeste-i (baietii adora asta)...
7. Sa faci tot ce ti-am scris la 1-6. Te va iubi cu siguranta.winking

| Ironicnαme a răspuns:

1. Totul
2. Depinde
3. De
4. Personalitatea
5. Ta
6. Pentru că
7. Şi tu ai o personalitate, deci foloseşte-o şi fii tu însăţi.

| lizemm a răspuns:

Cauta si tu un articol pe internet
si sa stii un lucru BAIETILOR LE PLAC FETELE MATURE. daca tu ii pui si lui atatea intrebari il sufoci, il sacai si il enervezi.

| anonimus321 a răspuns:

1. Sa fie ascultati, intelesi si iubiti.
2.Sa fie cat mai tandre, sa le zambeasca, sa-i sarute, sa-i pupe pe frunte
3.Cred ca o simpatie foarte mare, cred ca ii place obrazul tau :-D
4.Eu cred ca ar trebui sa stai pe pieptul lui
5. Posesivitatea
6.Incearca sa ai incredere in el, sa-l iubesti, sa-l intelegi tot timpul, sa-l ajuti atunci cand are nevoie
7.Natural,fii tu, nu incerca sa fii ceea ce nu esti si intelege-l intotdeauna.
Succes si multa iubire!

| vizabela a răspuns:

1. Eu consider ca le place sa fie alintati si sa nu fie cicaliti sau verificati mereu
2.Cred ca atunci cand ii mangai usor pe obraz sau pe ceafa sau cand le strangi parul de pe crestet usor.
3.Ca evita sa te sarute pe gura, si ca se simte putin distant
4.Sa te comporti ca un copil lipsit de aparare
5.Ca suntem poate unori prea iubitoare si ca ii verificam
6.Acest lucru tine de amandoi, si daca sunteti facuti unul pentru celalalt cum se spune ar trebui sa tina destul de mult.
7.Sa fi tu insuti, sa nu fi geloasa, sau sa fi dar sa nu arati, sa incerc sa te certi cat mai putin cu el.
Acestea sunt parerile mele, unele lucruri probabil ca ti se vor parea stupide, dar sper ca am reusit sa te ajut.