| Deliaa94 a întrebat:

acum 1 luna si jumate, aproape 2 luni am inceput sa vb cu un băiat pe messenger, în fiecare zii aproape. tinand cont ca eu eram in România, si el in Italia. ( locuiesc si eu tot in Italia ) ..cand am venit inapoi vineri, sambata adică ieri ne-am vazut pentru prima oară, am simtit un sentiment ciudat, dar m-am simtit foarte bine! Dupa ce am fost la un bar ..am facut cate un suc..la un moment dat ne-am dus in masina si am stat pentru ca era foarte frig. dupa 1 ora si ceva aproape pentru ca trebuie sa plec acasa, inainte sa plec mi-a spus sa il pup ..normal ca il pupam pe obraz asa este politicos cand cineva pleaca! Cand m-am apropiat sa-l pup pe obraz, el a intors capul si oarecum ne-am atins un pic buzele, foarte rapid.m-am enervat un pic laughing) si l-am facut nesimțit dar fara sa vreau am reactionat asa, poate am exagerat un pic.el a inceput sa rada cand m-a vazut cum am reactionat si eu la fel, dupa mi-a spus sa il pup a doua oara si mi-a spus ca nu mai face.l-am pupat si a doua oara dar a fost doar un pupic pe obraz! laughing.voi ce parere aveti, am procedat sau oare de ce a simtit sa faca lucrul asta? De la prima intalnire..eu una nu ma asteptam! happy

2 răspunsuri:
| GaZa1994 a răspuns:

Buna! Eu cred ca ai reacționat corect. El a avut așteptări mai mari si pentru asta nu cred ca e vina ta. Asa sunt baietii: Au asteptari mari încă de la prima întâlnire. Nu au aceleasi principii ca noi, in care sa luam totul in ordine, gen: Prima întâlnire doar o imbratisare, a doua un pupic pe obraz, a treia un sărut pe buze si asa mai departe pana se ajunge la ceva serios. Ei sunt mai in graba de felul lor. Doar sa ii arati ca tu vrei sa fie cum vrei tu si daca e de acord, totul o sa fie ok

| Freya1 a răspuns:

Stai putin ca e ceva exagerat aici adica poate vroia sa faca o gluma vroia sa te pupe nu sa te...
Acuma nu cred ca aveai nevoie de o luna de zile ca sa ii oferi un sarut mai ales daca v-ati simtit bine si nu a fost nesimtit pe parcursul intarniri.Un barbat sau o femeie nu o sa placa niciodata un barbat sau o femeie crizat/a care se teme si de umbra lui/ei