| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Ce sa fac? Nu mai pot! Am luat un 4 la o materie si nu am vrut sa spun tatalui, ca sa nu se supere dupa ce a dat multi bani pentru ceva. Mama a aflat. Acum ma cearta tot timpul si nu mai pot. Plang, ma ciupesc, si ma musc singura de nervi! Ajutati-ma va rog! Astept raspuns urgent!

3 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Incearca sa iti repari nota, nu e asa de grav.winking

| Iubibilăă a răspuns:

Corecteaza nota.
Succes in continuare si nu fi trista.

| KaRmA16m a răspuns:

Te inteleg, dar nu trebuie sa o iei chiar asa in serios.Stiu ca suna stupid sa spun asta, dar scoala nu e chiar asa importanta! Eu am incercat sa ma sinucid la 12 ani si am intrat in coma, din cauza unui 6 la matematica.Si acelasi lucru am incercat sa-l fac si la 13 ani din cauza unui test la biologie.Acum o iau mai usor si nu ma mai agit atata, egal cat ar tipa parintii la mine.Crede-ma ca e mai importanta viata ta, si tu, decat notele de la scoala! Daca vrei sa vorbim mai multe despre asta trimite-mi un mesaj cu idul tau sau ceva.