| Maria2555 a întrebat:

Bună TPU, am 16 ani şi am impresia ca mama nu ma mai iubeşte, mereu când vreau sa stau cu ea spune ca e ocupata. Eu am nevoie de ea.Cum sa o fac pe mami să petreaca timp cu mine?

2 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Mama ta lucrează?

| 1onur a răspuns:

Poate are o perioadă mai dificilă și mai stresantă Pentru ia și nu o face din răutate poate că are o problemă și trebuie so înțelegi un pic și pe ia în anumite privințe are și ia niște sarcinii dacă și lucrează în timpul zile mai vine și ia un pic obosită acasă că ori și ce părinte care își asumă anumite responsabilități casă facturile chiaria anumite necesități pe care doar ia le face față de una singură.

Cu tatăl tău cu te înțelegi dacă nu deranjez că te întreb Maria?