| Sinmadalina a întrebat:

Buna TPU... Am 16 ani si imi place de un baiat, care este atat de CUTEEE. Si lui ii place de mine dar de cate ori trec pe langa el picioarele incep sa imi tremure obrajii sunt rosii etc.
Pe el il cheama Alexandru.

Răspuns Câştigător
| fataaaa a răspuns:

Am trecut si eu prin ceva asemanator. Daca vorbeste cu tine, te ajuta si se comporta frumos cu tine inseamna ca si el te place.Inainte sa ii spui ca il iubesti asigura-te ca este bun si destept si nu ar fi capabil sa iti faca rau.Si nu este necesar decat sa ii zambesti sa te comporti frumos, iar el isi va da singur seama.Lasa-l pe el sa faca primul pas, daca te iubeste si il intereseaza de tine o sa o faca. Daca are iubita nu se pune problema...

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Ti s-a facut de trompeta!

| scanappino a răspuns:

Care e intrebarea?

| Sinmadalina explică:

Vreau sa ii spun ca il plac dar nu stiu cum...