| EternalIce69 a întrebat:

am 3 prieteni care nu mai vorbesc cu mine aproape deloc, unul dintre ei e mai mic si i-am spus tot ce simteam despre el nu imi pasa daca le spune parintilor lui.Aii ce trigger imi iau cand imi amintesc de el..Deci vreau sa va intreb:Cum ati proceda voi in situatia asta?

3 răspunsuri:
| Danielforlafu a răspuns:

Eu unu mi-as cere scuze asa ca intre baieti si dupa i-as spune hai coa*e la o bere ce dracu happy .....si alta data sa stii ca nu trebuie sa spui mereu despre o persoana tot ce crezi despre ea ca se supara si nici tie nu ti-ar conveni! happy

| ralucaaadobre8 a răspuns:

Un pas ar fi sa iti ceri scuze pentru ca nici tu nu ai reactiona prea frumos daca altcineva te.ar jignj...

| EternalIce69 explică:

Bun deci in primul rand eu am 11 ani si sunt foarte sigur ca copii nu beau bere, in al doilea rand si ei se purtau rau cu mine.Eram ignorat si na ce sa faci mai bine ne vedem de vietile noastre._.