| inimioaradeciocolata a întrebat:

Buna,TPU! Am nevoie de ajutor, peste 2 saptamani vine ziua iubitului meu si nu prea stiu ce sa-i cumpar, vreau ceva special! Implineste 21 de ani,vroiam sa-i fac o petrecere surpriza,dar se pare ca deja organizeaza el un chef cu prieteni nostri. ce as putea sa-i iau,vreau ceva special... happy vreau multe multe idei.
Fundita, multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Frrramboise a răspuns:

Păi eu una nu cred că o cană este un cadou foarte potrivit...acuma,eu nu știiu, unii sunt pretențioși, alții nu...am găsit ceva foarte drăguț pe youtube :
http://www.youtube.com/watch?v=_o9H9MaO3XU
să fie despre voi 2, poze cu voi, amintiri, câteva cuvinte..asta dacă vrei să fie simbolic...
O prietenă i-a dăruit iubitului un puzzle..cu ei 2..pe care l-au rezolvat impreună, a fost foarte cute :)
Poți să îi iei bilete la meci, cred că va aprecia, mai ales să meargă cu tine, sau un colaj cu voi 2, un filmuleț ceva.
Sau dacă nu apreciază chestiile sentimentale. speciale, simbolice apelează la parfumuri, haine, etc
Fundăăăă?

2 răspunsuri:
| kiduţa18 a răspuns:

Fă-i ceva personalizat, de exemplu o cană, o pernă sau un tablou cu voi doi. Ceva frumos şi simplu care să-i placă şi lui. Dacă sunteţi împreună de ceva vreme ştii ce gusturi are şi numai tu poţi alege un cadou potrivit. Poţi să-i cumperi un set cu parfumuri sau un ceas dacă ştii că poartă sau haine.

| InnaArkane a răspuns:

Pai cumparai ceva special.Eu i-am cumparat iubitului meu un tricou pe care am scris ceva ce doar eu si el stim ce inseamna.Si il poarta foarte des. Poti sa ii cumperi un ceas si pe ecran sa scrie ceva, un mesaj scurt dar romantic sau provocator. Ceva de genul asta dar de mana:
http://www.cadouri-din-inima.ro/files/ceas-cu-mesaj-de-dragoste.jpg
Insa asta depinde si de bugetul si tumpul liber pe care il ai. Puteti planui un weekend romantic.Sau ceva de genul.