| anduta1999 a întrebat:

Buna,tpu..am nevoie de ajutorul vostru. Peste cateva zile e ziua tatalui meu si as vrea sa-i fac un caou..As vrea niste propuneri ..am doar 14 lei laughing..Sa se incadreze in pret..Fundulitaa..Va puup

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
o imbratisare/un Te iubesc tata.e cel mai minunat cadou, iar de 14 roni, ii poti lua o diploma pentru cel mai bun/cel mai ibit tata din lume.
La multi ani tatalui tauhappy

16 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Lasa bugetul. Va fi mult mai incantat daca in loc sa ii cumperi ceva, ii vei confectiona o felicitare cu mana ta, pe care sa ii scrii cateva cuvinte frumoase.

| darrio2007 a răspuns:

Un pachet de tigari. Daca fumeaza.

| BiuL a răspuns:

O cravata, o camasa, un stilou frumos, un parfum

| anduta1999 explică:

Cadou *

| ÎngerCretin a răspuns (pentru anduta1999):

Ceva scris de mânuţa ta. E cel mai frumos cadou posibil. puppy dog eyes

| anonimg a răspuns:

Ii poti lua un aparat de ras sau un after shave.
Sau de la librariile Sola Scriptura http://solascriptura.ro/librarii ii poti cumpara cartea "Tragedia veacurilor". Este o carte deosebita. Este posibil sa o mai gasesti si la 5, 5lei, si nu la 18lei: http://www.viatasisanatate.ro/tragedia-veacurilor-editie-standard

| milan9 a răspuns:

Referitor la nu stiu ce carti adventiste recomandate mai sus, e bine de stiut ca site-ul TPU nu e facut pentru propaganda mascata, apoi, destul de multe secte invită la studii biblice, DAR, studiile biblice" oferite de diferite grupări nu fac altceva decât să "orienteze" persoana spre acea grupare, situaţie în care se preferă sensul "atrăgător" dar "viciat", şi nu cel din contextul istoric. Şi iată că "plăcute" au putut ajunge să fie mii şi mii de variante de interpretare a Bibliei.

| cristimihailov a răspuns:

O poza cu toata familia, pusa in rama. Sapa prin pozele mai vechi, daca ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul tau aici...Buna.Cam putini bani dar...gestul conteaza, faptul ca nu uiti si vrei sa-i faci un cadou.Iti recomand sa mergi sa te interesezi cat costa un after shave (daca tatalui tau ii place sa se..parfumeze),sau o lotiune dupa ras. Nu ne spui cati ani implineste tatal tau ca sa ne dam seama ce i s-ar potrivi la acea varsta. O zi buna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un after shave costa pana in 20 de lei. Vorbesti cu mama sa iti completeze pana la 20 de lei. Daca nu, poti cumpara o lotiune buna de ras, banii sunt suficienti pentru asta. Din partea copiilor mei la varsta de 41 de ani, e cel mai frumos cadou.happy

| KMaddieK a răspuns:

Cred ca ar fi frumos sa ii faci chiar tu un cadou. Ce ar fi sa ii scrii ceva frumos? Sa ii reamintesti cat de mult il iubesti?

| Jasmin15 a răspuns:

O felicitare facuta de tine :*

| darkorbitRO a răspuns:

Ceva de genul asta
http://www.metro.ro/shop/ro/office/product/653702001002
nu stiu cat este bugetul tau daca nu ai scris

| anduta1999 explică (pentru darkorbitRO):

laughing,Am zis daca nu ai observat.

| Yulian1991 a răspuns:

Un deodorant..gel de ras..etc

| Dragne_Alex_1996 a răspuns:

Pai poti sa le combini si tu ii scrii o scrisoare si te duci la magazin si trebuie sa gasesti un parfum, deoderant, gel de ras... Sper ca te-am ajutat