| Micutza_5619 a întrebat:

am nevoie de voi,curand sora mea va aduce pe lume un suflet micut.un baietel.Va rog ajutati-ma cu niste nume frumoase de baieti, asa mai speciale.big grin multumesc.
cel care ma ajuta cu cele mai multe si frumoase nume primeste fundita happy

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Problema asta nu cred ca tine de tine.Este problema ei si a tatalui copilului.

| Micutza_5619 explică (pentru darrio2007):

Problema e ca sora mea m-a rugat sa pun aceasta intrebare pe TPU,

| darrio2007 a răspuns (pentru Micutza_5619):

Mda.Am inteles. Tatal este plecat pe afara.

| Mayar a răspuns:

Ooo,ce frumos! Sa va traiasca! happy
Pai, ma gandeam ca ar fi frumos un nume romanesc si apoi al doilea nume sa fie si altcumva, dar macar unul dintre nume sa fie romanesc, caci e roman.
Ei bine, ma gandeam ca un nume romanesc de sfant ar fi frumos si inca o binecuvantare :
Nicolae
Anton/e
Mihai

Sau, dintre numele straine oarecum ar fi interesant :
Patrik
Claudiu
Iulian

Bafta!

| Lawliet14 a răspuns:

Foarte tare! Nu ma lansez in oferit de nume, dar am simtit voia sa te felicit. Poate "Renesme". laughing

| Tinna666 a răspuns:

Toni,Rares,Eduard,Dragos,Beniamin,Sergiu momentan doar astea imi trec prin cap, daca mai am idei revin

| dodo1530 a răspuns:

Felicitari! big grin
Ce spui de numele acestea, le adour: Iustin; George (Geo); Felix; Gabriel; Cristofar/Cristian; Sergiu; Philip; Olivian (Oliv)... big grin
Sper sa iti placa la fel de mult ca mie! :*

| Sufletell a răspuns:

Dragos, Eduard, David, Razvan, Andrei, Philip, Marius sper sa ii placa surori tarewinking

| Sufletell a răspuns:

Dragos, Rares, Darian, Damian, Eduard, David, Razvan, Andrei, Philip, Marius sper sa ii placa surori tarewinking

| ingertrist19 a răspuns:

Michael, Yannys, Andryus, Sebastian, Marco, Florentin, si multe altele big grin