| Iulika60 a întrebat:

Buna tpu...am o problema care vreau sa fie rezolvata cat mai iute posibil happy. deci eu am fost cu un baiat pe nume Andrei dae ne-am despartit deoarece el s-a indragostit de o fata care profita de el si dupa ce s-a despariti de ea imi spunea ca ma iubeste pe mine si inca o fata! dupa 2 zile imi spunea ca ma iubeste pe mine.( ca sa se stie nu suntem impreuna sad ) si astazi s-q indragostit de o fata din alta clasa sad si eu eram sigura ca o da imi ceara prietenia, dar nu a fost asa! momentan el e singur! dar eu nu pot dormi noaptea si plang tot timpul deoarece il iubesc pe el de la inceputul anului! ce pot sa fac ca sa ma placa din nou? adica sa-l recuceresc?
dau funda celui care ma ajuta si nu rade de mine, si scuzati-ma daca nu am ales categoria prea bine;-)

Răspuns Câştigător
| Abbcdd a răspuns:

Ai ales categoria bunawinking Nu are rost sa il faci sa te placa iar, e clar ca baiatul ori nu stie ce vrea ori are chef de misto. Tu incearca sa il uiti si iesi cu alti baietii, iesi cat mai des cu prietenii afara, arat-i ca l-ai uitat iar daca iti mai propune sa fiti impreuna sfatul meu este sa il refuzi nu merita sa fii cu el :* Bafta si sper ca te-a ajutat sfatul meuwinking

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Nu prea ai ce face draga mea, te-a părăsit pentru alta și acum se gândește s-o facă din nou.
Dragostea cu sila nu se poate, nu vreau să te supăr dar e momentul să treci mai departe.

Să ai grijă de tine.

| loveyouidiot a răspuns:

Dupa mine, nu ai de ce sa plangi pentru un asemenea baiat. "Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi"...gandeste-te la asta. Noi fetele suntem mult mai mature decat baietii si cand placem pe cineva, ne implicam serios. Dupa felul in care se comporta el, e clar ca nu a placut niciodata o fata cu adevarat, si clar nu stie ce inseamna "sa iubesti". Sincer, nu cred ca vrei sa recuceresti un asemenea baiat. Incearca sa gasesti pe cineva care sa te faca fericita! Mult succes in orice ai alege sa faci!

| ShineLikeStars a răspuns:

TE ROG CITESTE SI GANDESTE-TE LA CE ITI SPUN! : nu acea fata profita de el, ci el de tine! daca e cum spui tu, acel baiat nu merita nici macar o lacrima de a ta! Te foloseste cand nu are o strada mai buna! Urrat! Eu spun ca mai bine suferi acum si iti trece, decat mai tarziu cand o sa doara mai rau! Nu merita... si daca tu cerzi ca te.am ajutat, Funda?

| nadirini a răspuns:

Incearca sa ai areti ca ti la el