| Sweeeetyy a întrebat:

Am o problema:cred ca m-am indragostit.Am fost cu un baiat timp de 1 saptamana,dar ne-a despartit o fata.El a mai fost si cu altele, dar nu mi-a pasat...Acum fara sa se intample nimic m-am indragostit, dar m-ie jena sa ii spun ca-l plac.Cum as putea sa-l fac sa se combine cu mine, sa-l fac sa ma intrebe!

Răspuns Câştigător
| Irena97 a răspuns:

Lasa-l sa-ti spuna el, nu-i zi tu ca iti place, sa nu te faci de ras. Si mai ales ca a fost cu multe fete, stai s avezi daca nu are o toana doar cu tine. O sa te intrebe daca te place, nu poti sa-l faci cumva tu.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dă-i semne că simţi ceva pentru el.

| neutrino a răspuns:

Arata-i ce ai de aratat si trebuie sa deschida gura. Sa speram ca nu ramane cu gura cascata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai asa, tu vrei sa te combini cu un fel de polenizator, unul care merge din floare in floare? Daca e asa nu iti sugerez sa faci asta deoarece nici in oua saptamani o sa suferi mult ca te paraseste, nu este un baiat stabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poti sa pui un prieten de incredere sa il intrebe ce crede despre tine si asa poti sa afli daca te place si el, apoi poti sa-i spui acelui prieten sa ii spuna ca si tu il placi... Sper ca te-am ajutat! PUP!

| dianainsta01 a răspuns:

Sate indragostesti nu este o problema, ci un motiv de bucurie! Felicitari, ma bucur pentru. tine!

| dovleac a răspuns:

Nu cred ca e bine a te reimpaci cu el nu pare un baiat care sa fie fidel

| ionela2011 a răspuns:

Pff prin asta am trecut si eu.si mai ales ca el umbla din floare in floare nu prea e serios.si sa zicem va vorbiti din nou o sa zica cai place de tine dar dupa ceva timp se satura si de tine... sper sa nu te superi dae cum ai zis si tu a fost cu mai multe asa e el nu o sa stea cu o fata mult pentru ca pur si simplu el nu pune suflet si nu-i pasa...acu tu decizi dar daca o sa-i spui cal placi poate nu o sai pese sau poate da dar dupa un timp cum am zis mai sus o sa sa sature. oricat bafta! si lasa ca o sa gasesti si tu persoana potrivita

| Sweeeetyy explică (pentru ionela2011):

Mersi,ai fost cea mai de folos, scuze am ales raspuns castigator... Dar din suflet va spun tutror TPU ca raspunusl IONELEI este castigatorc! Multumesc